Kontakt

Ilona Słoma

Kierownik Sprzedaży

664 452 438

664 452 438 ilona.sloma@reiski.pl

Dominika Wójtowicz

Zastępca Kierownika Sprzedaży

604 797 420

604 797 420 dominika.wojtowicz@reiski.pl

Tomasz Radac

Specjalista ds. Sprzedaży

502 548 323

502 548 323 tomasz.radac@reiski.pl

Mateusz Zająkała

Specjalista ds. Sprzedaży

502 548 282

502 548 282 mateusz.zajakala@reiski.pl

Patryk Schmelzer

Doradca Flotowy

784 997 827

784 997 827 patryk.schmelzer@reiski.pl

Magdalena Lubiewska

Doradca Serwisu

506 104 011

52 516 1000

506 104 011 52 516 1000 magdalena.lubiewska@reiski.pl

Jacek Latanowicz

Kierownik Serwisu

795 506 769

52 516 1000

795 506 769 52 516 1000 jacek.latanowicz@reiski.pl

Mariusz Wojnowski

Zastępca Kierownika Serwisu

604 568 428

52 516 1000

604 568 428 52 516 1000 mariusz.wojnowski@reiski.pl

Barbara Chęś-Dworek

Specjalista ds. Ubezpieczeń

506 103 989

506 103 989 barbara.dworek@reiski.pl

Rafał Pustelnik

Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego

525 161 000

525 161 000 rafal.pustelnik@reiski.pl

Irena Sieg

Koordynator Biura Likwidacji Szkód

525 161 000

525 161 000 irena.sieg@reiski.pl

Filip Mazur

Doradca ds. napraw blacharsko-lakierniczych, Obsługa flot

525 161 000

525 161 000 filip.mazur@reiski.pl

Jerzy Rybarczyk

Doradca ds. napraw blacharsko-lakierniczych, Obsługa Klientów indywidualnych

525 161 000

525 161 000 jerzy.rybarczyk@reiski.pl

Marta Pawiak-Knieć

Doradca ds.wynajmu pojazdów zastępczych

525 161 000

525 161 000 marta.pawiak@reiski.pl

Formularz Kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)
Nota prawna
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz w
celach archiwizacyjnych . Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.